A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trochę szkoda chlopa, że będzie musial odsiedzieć 2 lata / zgodnie z przepisami /
chyba, że sędziowie, jak zwykle okażą się laskawi dla herbatników i tylko go pouczą zawiasami.
@Bloki zbk - Kupiłby nowsze to na picie mogłoby już nie starczyć
@ - " To po co zapraszają? " - po to żebyś właśnie zadawał takie pytania!
Ciężko z czytaniem ze zrozumieniem, prawda?
Bylo tak: Siedza pija, nagle gorzala(glownie piwo) sie konczy. Janusz mowi: zjade do slumsow i w sklepie kupie browary, zjechal, wracajac sie rozmarzyl i klops!!!
Na serio to za malo tam policji, zwlaszcza w weekend, kazdego w balonik!!
By musiał najpierw mieć prawo jazdy.
Jak Ziobro pojdzie zbyt ostro,to lewactwo poleci do Brukseli,ze lamie Kostytucje
Garbusiarz cyklista
Więc niech nie narzekają że nie ma.
Bardzo zle ze przezyl. Następnym razem kogos zabije. Dobrze by bylo dla społeczeństwa gdyby się zabił
@Zbyszek1 - Napisałeś, że "Jak Ziobro pójdzie zbyt ostro, to lewactwo poleci do Brukseli, że łamie Konstytucje" - Dokładnie tak właśnie jest, Ziobro jako sam jeden nie jest w stanie wszystkiego zmienić. Zmieniać musi się od samego dołu aż po samą górę, inaczej się nic nie zmieni. Podejrzewam, że pan Ziobro ma tyle zgłoszeń i skarg, że nie będzie mógł ich załatwić przez wiele lat. Zmieniać musimy my wszyscy !!!!!