UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo zle ze przezyl. Następnym razem kogos zabije. Dobrze by bylo dla społeczeństwa gdyby się zabił
Mamakaroliny
Bardzo zle ze przezyl. Następnym razem kogos zabije. Dobrze by bylo dla społeczeństwa gdyby się zabił
Mamakaroliny