UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zbyszek1 - Napisałeś, że "Jak Ziobro pójdzie zbyt ostro, to lewactwo poleci do Brukseli, że łamie Konstytucje" - Dokładnie tak właśnie jest, Ziobro jako sam jeden nie jest w stanie wszystkiego zmienić. Zmieniać musi się od samego dołu aż po samą górę, inaczej się nic nie zmieni. Podejrzewam, że pan Ziobro ma tyle zgłoszeń i skarg, że nie będzie mógł ich załatwić przez wiele lat. Zmieniać musimy my wszyscy !!!!!