UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę szkoda chlopa, że będzie musial odsiedzieć 2 lata / zgodnie z przepisami / chyba, że sędziowie, jak zwykle okażą się laskawi dla herbatników i tylko go pouczą zawiasami.
Trochę szkoda chlopa, że będzie musial odsiedzieć 2 lata / zgodnie z przepisami / chyba, że sędziowie, jak zwykle okażą się laskawi dla herbatników i tylko go pouczą zawiasami.