UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę szkoda chlopa, że będzie musial odsiedzieć 2 lata / zgodnie z przepisami / chyba, że sędziowie, jak zwykle okażą się laskawi dla herbatników i tylko go pouczą zawiasami.


Anuluj