UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nareszcie mądry wpis inteligentnego człowieka i przede wszystkim człowieka. Tym co piszą tu o zabieraniu prawa jazdy, spóźnieniach pociągu i swoich córek życzę wszystkiego najgorszego, oby się sami znaleźli w takiej sytuacji albo ktoś z ich bliskich. Inaczej nie zrozumieją niczego