UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co z tego, że jest tam krzyż jak prawie nigdy nie jest wykoszone i żeby coś zobaczyć to musisz wyjść z samochodu, albo przodem wyjechać. Na przejeździe musi być dobra widoczność, a nie, że wynoszą raz w roku a poza tym rosną zarośla.


Anuluj