32
15.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Straż w Elblągu ma specjalistyczny sprzęt chemiczny i odpowiednią ilość strażaków, więc nie wiem po co piszesz głupoty. A z Olsztyna przyjechali oficerowie.
No name (2019.07.16)
A czy jest jakaś różnica ze on jest gruby czy chudy ? Ważne chyba ze ratuje czyjeś życie ? A co do.tematu straży radze się nie wypowiadać jak nie ma.Pan wiedzy z tego zakresu.
Xannx (2019.07.21)