UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i takie pralnie sa np. Careofurze a jak by była awaria poszło by na część spozywczą!!!!!Na hetmańskiej ten środek zużyty wyrzucają do śmietnika na zapleczu!!!! a powinni to odbierać odpowiednie służby!!Te dziewczyny w tej pralni wlewaja do pralek ten środek bez żadnych zabezbieczeń!!!!


Anuluj