UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co w Elblągu jest straż pożarna jeśli do powodzi jedzie olsztyn, do pożarów jedzie olsztyn,do tej sytuacji olsztyn, jedno byli z Ostródy pletwonurkowie bo w Elblągu nic nie ma. Mówmy szczerze trzeba tylki wykopać posłom i senatorium z Elbląga. Tak znacie o Elbląg chyba o swoją kasę.