UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Często tamtędy jeżdżę i przyznaje rację komentującym o ludzkiej głupocie. Ja jeżdżę tamtędy z odpowiednią prędkością! Ale co ludzie potrafią wyprawiać na tym odcinku drogi to ludzkie pojęcie przechodzi! 100km na h w zakret to lekka Przeginka!

Pani kierowca

Anuluj