UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Często tamtędy jeżdżę i przyznaje rację komentującym o ludzkiej głupocie. Ja jeżdżę tamtędy z odpowiednią prędkością! Ale co ludzie potrafią wyprawiać na tym odcinku drogi to ludzkie pojęcie przechodzi! 100km na h w zakret to lekka Przeginka!
Pani kierowca