UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Często tamtędy jeżdżę i przyznaje rację komentującym o ludzkiej głupocie. Ja jeżdżę tamtędy z odpowiednią prędkością! Ale co ludzie potrafią wyprawiać na tym odcinku drogi to ludzkie pojęcie przechodzi! 100km na h w zakret to lekka Przeginka!

Pani kierowca