UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie... Drogi w okolicy Kamiennika są wąskie, a poza tym tak zarośnięte ze ciężko się minąć. Dopiero od kilku dni widać , że coś się ruszyło i zaczęli trochę wykaszać te rowy i pobocza


Anuluj