Wybrany wątek opinii
Wszystkim komentującym polecam przejechać się tą drogą. Ciekawy jestem waszego zdania po pokonaniu tego odcinka.
Do moderacji
Odpowiedz
24
3
Często tamtędy jeżdżę i przyznaje rację komentującym o ludzkiej głupocie. Ja jeżdżę tamtędy z odpowiednią prędkością! Ale co ludzie potrafią wyprawiać na tym odcinku drogi to ludzkie pojęcie przechodzi! 100km na h w zakret to lekka Przeginka!
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Policja powinna sprawdzić czy kierowca powodując wypadek rozmawiała przez telefon bo nie rozumiem jej tłumaczenia ze się zagapila zjeżdżając na przeciwlegly pas ruchu kierowca żenada
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Ja. - To tym bardziej należy skupić się na tym, co się robi i jak się jedzie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1