Wybrany wątek opinii

Wszystkim komentującym polecam przejechać się tą drogą. Ciekawy jestem waszego zdania po pokonaniu tego odcinka.
Ja. (2019.07.15)
Często tamtędy jeżdżę i przyznaje rację komentującym o ludzkiej głupocie. Ja jeżdżę tamtędy z odpowiednią prędkością! Ale co ludzie potrafią wyprawiać na tym odcinku drogi to ludzkie pojęcie przechodzi! 100km na h w zakret to lekka Przeginka!
Pani kierowca (2019.07.15)
Policja powinna sprawdzić czy kierowca powodując wypadek rozmawiała przez telefon bo nie rozumiem jej tłumaczenia ze się zagapila zjeżdżając na przeciwlegly pas ruchu kierowca żenada
Zgelblag (2019.07.15)
@Ja. - To tym bardziej należy skupić się na tym, co się robi i jak się jedzie.
mm263 (2019.07.16)
Powrót do komentarzy