35
06.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bardzo dobry tekst. Więcej takich powinno być o Ubowcach i SB-kach z okolicy i TW, żeby ludzie wiedzieli kto jest kto.
(2019.07.06)
Robercik piszą o Stalinie a ty gdzie się podziewasz?
dtgfhjk (2019.07.07)
@dtgfhjk - zklada wieniec na jego grobie z biala chusteczka zalzawiona z wyhawtowanym napisem "mój ci on"
(2019.07.07)
Donosicielstwo i lizusostwo wśród Polaków, było zawsze. Jest też teraz i to jakie! Sprzedajność narodu, to taki dowód na brak jedności narodu. A każda jedność lansowana w mediach jest sztuczna też i teraz.
(2019.07.07)

info

1  
  2
@dtgfhjk - na złośliwe prowokacje osoby niewychowanej też bym nie odpowiedział.
(2019.07.07)
Robie zrzutke na bilet w jedna strone do Korei Polnocnej dla Robsona.
(2019.07.07)
We wszystkich narodach sa szuje,a swoja droga chodzilem do przedszkola kolejowego gdy zmarl Stalin,pani mowila nam ze zmarl masz dziadek I nie moglismy sie smiac I bawic co mnie bardzo dziwilo,zreszta wszystko mi sie pomieszlo,Bo jakos tak w okolicy smierci Stalina zmarl I Bierut I znow nie moglismy sie bawic I smiac I mowily panie,ze to masz ukochany wujejk I znow sie dziwilem,tylko nie moglem pojac jednego ,dlaczego rodzice I sasiedzi podworka byli weseli pomimo ze nam w przedszkolu kazali prawie plakac.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.07.07)
@Zbyszek1 - Jak teraz zemrze ktoś najważniejszy w Polsce, to Twoje wnuki w przedszkolu też usłyszą podobną wiadomość. ..
(2019.07.07)
Ciekawe te cykliczne artykuły.
pampi-ZAWADA (2019.07.07)

info

1  
  0
czyli PO to ZLO ? czy sami kretyni i malpki ?
vdvfv (2019.07.07)

info

1  
  0