A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo dobry tekst. Więcej takich powinno być o Ubowcach i SB-kach z okolicy i TW, żeby ludzie wiedzieli kto jest kto.
Robercik piszą o Stalinie a ty gdzie się podziewasz?
@dtgfhjk - zklada wieniec na jego grobie z biala chusteczka zalzawiona z wyhawtowanym napisem "mój ci on"
Donosicielstwo i lizusostwo wśród Polaków, było zawsze. Jest też teraz i to jakie! Sprzedajność narodu, to taki dowód na brak jedności narodu. A każda jedność lansowana w mediach jest sztuczna też i teraz.
@dtgfhjk - na złośliwe prowokacje osoby niewychowanej też bym nie odpowiedział.
Robie zrzutke na bilet w jedna strone do Korei Polnocnej dla Robsona.
We wszystkich narodach sa szuje,a swoja droga chodzilem do przedszkola kolejowego gdy zmarl Stalin,pani mowila nam ze zmarl masz dziadek I nie moglismy sie smiac I bawic co mnie bardzo dziwilo,zreszta wszystko mi sie pomieszlo,Bo jakos tak w okolicy smierci Stalina zmarl I Bierut I znow nie moglismy sie bawic I smiac I mowily panie,ze to masz ukochany wujejk I znow sie dziwilem,tylko nie moglem pojac jednego ,dlaczego rodzice I sasiedzi podworka byli weseli pomimo ze nam w przedszkolu kazali prawie plakac.Garbusiarz cyklista
@Zbyszek1 - Jak teraz zemrze ktoś najważniejszy w Polsce, to Twoje wnuki w przedszkolu też usłyszą podobną wiadomość. ..
Ciekawe te cykliczne artykuły.
czyli PO to ZLO ? czy sami kretyni i malpki ?