Wybrany wątek opinii
Kiepski, bezsensowny tekst :( Portelu - quo vadis???
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@paraszut - nie osądzaj, uszanuj inne zdanie, staraj się być przyzwoitym. Próbuj być tolerancyjnym.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Bardzo dobry tekst. Więcej takich powinno być o Ubowcach i SB-kach z okolicy i TW, żeby ludzie wiedzieli kto jest kto.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2