Wybrany wątek opinii

Kiepski, bezsensowny tekst :( Portelu - quo vadis???
paraszut (2019.07.06)
@paraszut - nie osądzaj, uszanuj inne zdanie, staraj się być przyzwoitym. Próbuj być tolerancyjnym.
(2019.07.06)
Bardzo dobry tekst. Więcej takich powinno być o Ubowcach i SB-kach z okolicy i TW, żeby ludzie wiedzieli kto jest kto.
(2019.07.06)
Powrót do komentarzy