UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
We wszystkich narodach sa szuje,a swoja droga chodzilem do przedszkola kolejowego gdy zmarl Stalin,pani mowila nam ze zmarl masz dziadek I nie moglismy sie smiac I bawic co mnie bardzo dziwilo,zreszta wszystko mi sie pomieszlo,Bo jakos tak w okolicy smierci Stalina zmarl I Bierut I znow nie moglismy sie bawic I smiac I mowily panie,ze to masz ukochany wujejk I znow sie dziwilem,tylko nie moglem pojac jednego ,dlaczego rodzice I sasiedzi podworka byli weseli pomimo ze nam w przedszkolu kazali prawie plakac.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1