A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Myslisz o Rudym ? Garbusiarz cyklista
Stalin się odrodził .W jakiej postaci?
@Zbyszek 1 - Jak zawsze na stanowisku! Kiedy dorośniesz, ,chłopczyku, ,? Widać wszedzie tz zamordyzm i brak postaw proobywatelskicy. Zwykły pisowski TKM!
@Zbyszek1 - Powinieneś dodać iż 9 marca 1953 roku był sakramencko zimno. Czy łzy ci zamarazły jak stałeś na schodzch przed przedszkolem?
Trochę to śmieszne ale może straszne przeżycia powodują pisanie takich dyrdymał i trzeba wybaczyć albo puścić mimo uszu.