35
06.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Myslisz o Rudym ? Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.07.07)
Stalin się odrodził .W jakiej postaci?
Janusz235 (2019.07.09)

info

2  
  0
@Zbyszek 1 - Jak zawsze na stanowisku! Kiedy dorośniesz, ,chłopczyku, ,? Widać wszedzie tz zamordyzm i brak postaw proobywatelskicy. Zwykły pisowski TKM!
(2019.07.09)
@Zbyszek1 - Powinieneś dodać iż 9 marca 1953 roku był sakramencko zimno. Czy łzy ci zamarazły jak stałeś na schodzch przed przedszkolem?
(2019.07.09)
Trochę to śmieszne ale może straszne przeżycia powodują pisanie takich dyrdymał i trzeba wybaczyć albo puścić mimo uszu.
manawgad (2021.05.21)