Wybrany wątek opinii
We wszystkich narodach sa szuje,a swoja droga chodzilem do przedszkola kolejowego gdy zmarl Stalin,pani mowila nam ze zmarl masz dziadek I nie moglismy sie smiac I bawic co mnie bardzo dziwilo,zreszta wszystko mi sie pomieszlo,Bo jakos tak w okolicy smierci Stalina zmarl I Bierut I znow nie moglismy sie bawic I smiac I mowily panie,ze to masz ukochany wujejk I znow sie dziwilem,tylko nie moglem pojac jednego ,dlaczego rodzice I sasiedzi podworka byli weseli pomimo ze nam w przedszkolu kazali prawie plakac.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Zbyszek1 - Jak teraz zemrze ktoś najważniejszy w Polsce, to Twoje wnuki w przedszkolu też usłyszą podobną wiadomość. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Zbyszek1 - Powinieneś dodać iż 9 marca 1953 roku był sakramencko zimno. Czy łzy ci zamarazły jak stałeś na schodzch przed przedszkolem?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0