35
06.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wypisz wymaluj obraz obecnej polski. ..
(2019.07.06)

info

5  
  7
Koliński wyłaź z nory i produkuj się !!!
rocznik1952 (2019.07.06)

info

5  
  7
Panie Ślaski "Stwierdzano m. in. , że śmierć J. Stalina doprowadzi do wybuchu wojny pomiędzy Ameryką i USA", jest pan pewien?
KatNaIdiotów (2019.07.06)

info

5  
  0
Pamiętam miałem wtedy ok. 3lat i szybko wyskoczyłem na piwo!
mer (2019.07.06)

info

7  
  2
Na co umarł Stalim ? na szczęście. ..
(2019.07.06)

info

11  
  2
Stalina nie ma ale jest Putin. .
(2019.07.06)

info

8  
  2
Znów promocja komunizmu!!!!
(2019.07.06)

info

5  
  2
Kiepski, bezsensowny tekst :( Portelu - quo vadis???
paraszut (2019.07.06)
@paraszut - nie osądzaj, uszanuj inne zdanie, staraj się być przyzwoitym. Próbuj być tolerancyjnym.
(2019.07.06)
Babcia opowiadała, że jak umarł Stalin to cała szkoła zebrała się w auli i wszyscy musieli płakać. Dzisiaj śmiejemy się z Korei Północnej. Ale kiedyś podobnie było w Polsce.
StefanK (2019.07.06)

info

8  
  0