A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wypisz wymaluj obraz obecnej polski. ..
Koliński wyłaź z nory i produkuj się !!!
Panie Ślaski "Stwierdzano m. in. , że śmierć J. Stalina doprowadzi do wybuchu wojny pomiędzy Ameryką i USA", jest pan pewien?
Pamiętam miałem wtedy ok. 3lat i szybko wyskoczyłem na piwo!
Na co umarł Stalim ? na szczęście. ..
Stalina nie ma ale jest Putin. .
Znów promocja komunizmu!!!!
Kiepski, bezsensowny tekst :( Portelu - quo vadis???
@paraszut - nie osądzaj, uszanuj inne zdanie, staraj się być przyzwoitym. Próbuj być tolerancyjnym.
Babcia opowiadała, że jak umarł Stalin to cała szkoła zebrała się w auli i wszyscy musieli płakać. Dzisiaj śmiejemy się z Korei Północnej. Ale kiedyś podobnie było w Polsce.