UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Noo proszę czytać ze zrozumieniem jechał do w kierunku Braniewa więc nie z granicy. Moim zdaniem wracał zmęczony z pracy z Elbląga. No i po co w taką tragedię wplątywać celników i granicę.


Anuluj