UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Znowu krzyczy ci co gowno w życiu zrobili poza krzykiem i pisaniem bzdur. Ekolodzy do gnoju nie na Internet " - brawo ty oszołomie. A w 35 stopniowy upał już niedługo nie będziesz miał gdzie się schować.
krytyk