UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Znowu krzyczy ci co gowno w życiu zrobili poza krzykiem i pisaniem bzdur. Ekolodzy do gnoju nie na Internet " - brawo ty oszołomie. A w 35 stopniowy upał już niedługo nie będziesz miał gdzie się schować.

krytyk

Anuluj