UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że zdecydowana większość wszystko by wyrżnęła i wybiła. Tylko kasa się dla was liczy. I nie macie pojęcia o ekologii !!!
krytyk
Tak czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że zdecydowana większość wszystko by wyrżnęła i wybiła. Tylko kasa się dla was liczy. I nie macie pojęcia o ekologii !!!
krytyk