UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że zdecydowana większość wszystko by wyrżnęła i wybiła. Tylko kasa się dla was liczy. I nie macie pojęcia o ekologii !!!

krytyk

Anuluj