UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hymmm. .. .pokrętne to tłumaczenie. Trzeba wycinać las dbając o jego drzewostan i jakość. Należy wybijać zwierzynę leśną aby dbać o równowagę zwierzyny leśnej. A ile lat będą rosły te nowe drzewa? Ile gatunków jest zagrożonych a mimo to strzela się do nich. Zgroza i żenada.
krytyk