UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Zen - zyjemy dzisiaj a nie w dawnych czasach, norma jest chodzenie bez kucy, dzisiaj kuc jutro vagina i program w stylu chce byc piekna, wolnosc dzisiaj polega na tym ze cie stac ja kupic a nie na tym ze sobie robisz co chcesz, Polanskiemu powiedz ze jest wolny i niech jedzie do USA, zlego slowa nie mozna powiedziec na pedryli bo tak nie wypada. Nie wypada nosic kucy jak baba, plcie sa dwie a to swiadczy o byciu pomiedzy ala transwwestyta. Niech sobie nosi tego kuca przynajmniej bedzie wiadomo ze diabel sie nim interesuje, a jak juz zel nosi i czarne klipsy to. .. .. pozamiatane