UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dni Elbląga strasznie okrojone, inne lata to dużo łodzi motorowych z Kalingradu i z Polski to masa bazarów na starym mieście, a ten rok widać urzędnicy zawiedli, albo się wypalili i trzeba ich zmienić na bardziej energicznych

karol57

Anuluj