UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Super koncert brawo organizatorzy w końcu ochrona miejscowa bardzo pomocni super mogłam czuć się bezpieczniej ciekawe jaką to firma aby podziękować na placu Cyrkowym jak byłam masakra ochrona do bani chyba nie z Elbląga szok szok przy katedrze i klimat był super
Barbi