UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super koncert brawo organizatorzy w końcu ochrona miejscowa bardzo pomocni super mogłam czuć się bezpieczniej ciekawe jaką to firma aby podziękować na placu Cyrkowym jak byłam masakra ochrona do bani chyba nie z Elbląga szok szok przy katedrze i klimat był super

Barbi