A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja pingole.To nie dni Elblaga,tylko dni emeryta chyba.
Dni emerytów a nie dni Elbląga Takie granie dla emerytów to powinno być co tydzień Jest galeria el był amfiteatr jest stadion na krakusa Zamiast zrobić jeden konkretny koncert to takie rozmienianie sie na drobne
Wspaniałe dni Elbląga. Nigdy wcześniej nie było tak cudowanie. Brawo prezydent i urzędnicy. Niezapomniane chwile.
Koczkodan nie pij i nie cpaj!
Pani Kosecka świetnie na fb podsumowala stan umyslowy tego miasta i jego organów!
A kto to pani Kosecka
Dobrze byloby gdyby zwrocila uwage tez na mobbing przez przełożonego bo zawsze dbala o ludzi, a tu nalezy przyjrzec sie sprawie bo zaczynają przelozeni przekraczac swoje uprawnienia !!!
@Z i e l a r z - była radna nieporadna z um, tak samo nieporadna jak i ci teraźniejsi, kasę biorą za nic, jak straż miejska
Na koncerty świta chodzi a amfiteatr nadal ruina. Kiedy budowa nowego obiektu . Co?
Antoni, Antoś, Tosiek obudz się zanim cie wykpią i tanecznie zejdziesz ze sceny pokonany