Dni Elbląga zakończone z harmonią i przytupem
Marcin Wyrostek i Mateusz Adamczyk (fot. Anna Dembińska)
- Macie tutaj prawdziwą perłę w mieście-perełce – chwalił dzisiaj Elbląg i Elbląską Orkiestrę Kameralną Marcin Wyrostek. Słynny akordeonista razem z zespołem Corazon i EOK dał tak wyjątkowy koncert na zakończenie Dni Elbląga, że jeszcze długo w uszach licznie zgromadzonych widzów będzie rozbrzmiewać harmonia tysięcy dźwięków. Zobacz fotoreportaż.