UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze byloby gdyby zwrocila uwage tez na mobbing przez przełożonego bo zawsze dbala o ludzi, a tu nalezy przyjrzec sie sprawie bo zaczynają przelozeni przekraczac swoje uprawnienia !!!
Dobrze byloby gdyby zwrocila uwage tez na mobbing przez przełożonego bo zawsze dbala o ludzi, a tu nalezy przyjrzec sie sprawie bo zaczynają przelozeni przekraczac swoje uprawnienia !!!