UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze byloby gdyby zwrocila uwage tez na mobbing przez przełożonego bo zawsze dbala o ludzi, a tu nalezy przyjrzec sie sprawie bo zaczynają przelozeni przekraczac swoje uprawnienia !!!


Anuluj