UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniałe dni Elbląga. Nigdy wcześniej nie było tak cudowanie. Brawo prezydent i urzędnicy. Niezapomniane chwile.
koczkodan
Wspaniałe dni Elbląga. Nigdy wcześniej nie było tak cudowanie. Brawo prezydent i urzędnicy. Niezapomniane chwile.
koczkodan