UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniałe dni Elbląga. Nigdy wcześniej nie było tak cudowanie. Brawo prezydent i urzędnicy. Niezapomniane chwile.

koczkodan

Anuluj