UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz po skończeniu 18lat powinni prawo jazdy wydawać od lipca papiery można składać a od czerwca można jeździć
Gośću
Teraz po skończeniu 18lat powinni prawo jazdy wydawać od lipca papiery można składać a od czerwca można jeździć
Gośću