UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie sedzio! Najsztub jechal bez OC,bez badan technicznych,bez prawa jazdy I potracil staruszke przechodzaca po pasach,ale za to byl trzezwiutki I nalezy mu sie uniewinnienie,no I jest pismakiem lewicowym o wiadomym pochodzeniu,to troszke jak z panem Cimoszenka Garbusiarz cyklista

Zbyszek1