46
21.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bodnar juz Tomaszowi Komendzie pomogl pewnie jak go bili na posterunku;D bo to jest ten sam, primo sort, podejzany:D
gandalff (2019.06.21)
Na ulicy, na koncercie czy w markecie zachowujemy się jak jak jakieś przygłupy co dopiero wyszły z lasu. Wszystko możemy, wszystko nam się należy. Liczę się tylko ja i nikt więcej. Niestety takie mam obserwacje
marek_i_edek (2019.06.21)

info

26  
  0
Takiego rzecznika praw obywatelskich Polska nie potrzebuje:))) Najlepiej jak sam podałby się do dymisji. Szczerze mówiąc jest wiele urzędników, sędziów, prokuratorów, policjantów do wymiany i prędzej czy później musi to ktoś zrobić, bo nigdy w Polsce nie będzie dobrze. Każdy musi być odpowiedzialny za to, co robi, w szczególności dotyczy tych, co służą obywatelom.
**&** (2019.06.21)
@**&** - Do wymiany, ale z PISem na czele.
(2019.06.21)
Dla pisowskich trollików słowo frustracja za trudne?
(2019.06.21)
duda go uniwinni
(2019.06.21)
Na jedynym zdj. astra i mini stoją w tym samym kierunku, więc jakim cudem jechał w przeciwnym kierunku??
Ciekawski (2019.06.21)
Wyp komuchu.
(2019.06.21)
uniewinnić jak Najsztuba :)
sedzia (2019.06.21)
Ratuszowego mini rozbil?Ciekawe ile dostanie?
? (2019.06.21)