UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na ulicy, na koncercie czy w markecie zachowujemy się jak jak jakieś przygłupy co dopiero wyszły z lasu. Wszystko możemy, wszystko nam się należy. Liczę się tylko ja i nikt więcej. Niestety takie mam obserwacje
marek_i_edek