UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Takiego rzecznika praw obywatelskich Polska nie potrzebuje:))) Najlepiej jak sam podałby się do dymisji. Szczerze mówiąc jest wiele urzędników, sędziów, prokuratorów, policjantów do wymiany i prędzej czy później musi to ktoś zrobić, bo nigdy w Polsce nie będzie dobrze. Każdy musi być odpowiedzialny za to, co robi, w szczególności dotyczy tych, co służą obywatelom.

**&**