UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na ulicy, na koncercie czy w markecie zachowujemy się jak jak jakieś przygłupy co dopiero wyszły z lasu. Wszystko możemy, wszystko nam się należy. Liczę się tylko ja i nikt więcej. Niestety takie mam obserwacje

marek_i_edek