55
21.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Precz Precz Precz postokroć Precz
(2019.06.21)

info

36  
  4
Panie Jacku jakim cudem powstał ogromny Hotel Sheraton w takim miejscu jakim jest plac przy molo?? Także, proszę nie robić z ludzi wariatów. Wiemy co rządzi światem. Szkoda, że niektórzy nie mają umiaru bo aż wstyd..
sumienie (2019.06.21)

info

42  
  4
A ten z szopa na lbie to kto, jakis filozof z karczwisk gornych?
Maz (2019.06.21)

info

25  
  2
No zainteresowanie i frekwencja powala. Obraz nędzy i rozpaczy.
niezdecydowany (2019.06.21)

info

32  
  1
ale sie rdaktorek nameczyl zeby wykadrowac zdjecie zeby bylo widac jak najwiecej osob, a prawda jest taka ze sala swiecila pustkami, byli tam w wiekszosci dziennikarze i kilku kumpli jurka motorowki
(2019.06.21)

info

28  
  2
Mi powiedzieli ze niby nie maja pieniedzy i w lipcu maja wyrownac.czy tu oby nie chodzi o te ich strajki?wczesniej nie mialam problemu a teraz takie cyrki robia.
Andzia1 (2019.06.21)
spieprzaj mendo POwska
(2019.06.21)

info

27  
  3
Parodii końca nie widać. .. ..
Cieciorka (2019.06.21)

info

23  
  1
w jaki sposób mogę przekazać 30 zł na fryzjera temu z szopą na głowie ?
hamulcowy (2019.06.21)
Jasne ! Dać samorządom wiecej to Elbląg stanie się Elbingiem a gazeta HafEl. pl :) Po moim trupie !!!
PaszliWon (2019.06.21)

info

22  
  1