A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Precz Precz Precz postokroć Precz
Panie Jacku jakim cudem powstał ogromny Hotel Sheraton w takim miejscu jakim jest plac przy molo?? Także, proszę nie robić z ludzi wariatów. Wiemy co rządzi światem. Szkoda, że niektórzy nie mają umiaru bo aż wstyd..
A ten z szopa na lbie to kto, jakis filozof z karczwisk gornych?
No zainteresowanie i frekwencja powala. Obraz nędzy i rozpaczy.
ale sie rdaktorek nameczyl zeby wykadrowac zdjecie zeby bylo widac jak najwiecej osob, a prawda jest taka ze sala swiecila pustkami, byli tam w wiekszosci dziennikarze i kilku kumpli jurka motorowki
Mi powiedzieli ze niby nie maja pieniedzy i w lipcu maja wyrownac.czy tu oby nie chodzi o te ich strajki?wczesniej nie mialam problemu a teraz takie cyrki robia.
spieprzaj mendo POwska
Parodii końca nie widać. .. ..
w jaki sposób mogę przekazać 30 zł na fryzjera temu z szopą na głowie ?
Jasne ! Dać samorządom wiecej to Elbląg stanie się Elbingiem a gazeta HafEl. pl :) Po moim trupie !!!