UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w spolecznościach opanowanych przez postkomunistyczne watahy demokracja lokalna jest karykaturą, instytucje demokratyczne są farsą, zawłaszczona przestrzeń obywatelska jest nie do odzyskania, prawie 30 lat takich działań doprowadziło do katastrofy intelektualnej tych społeczności, to już za PRL był większy przepływ myśli i ludzi niż np takim zabetonowanym dosłownie od 1989 roku Elblagu

Register