UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
PO poparlo PSL dla kasy i stołków bo nie mialo ani kandydata ani pomyslu! Dziś efekt tragiczny patrząc na miasto! Karnowski odbiega poziomem i inteligencją od wladz wschodniego Olsztyna którego styl wladzy jest tu lansowany! Dzięki PO jestesmy slugami Olsztyna!