55
18.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie nic nie musi nawet nie musi myśleć i przewidywać nawet nie musi jeździć ta padaka. Musi po prostu postępować zgodnie z przepisami
Brak słów (2019.06.18)
No ty musisz musisz zapłacić żeby ktoś to Tobie przeczytał że zrozumieniem
Brak słów (2019.06.18)
Mało ci hieno cmentarna? Żal ci rzope zaciska że ty w tym swoim bolidzie na dwóch kołach z pedalami między nogami tak nie możesz.
Brak słów (2019.06.18)
Taaa a wsiadając do windy 3 razy sprawdzasz czy owa winda jest :)
(2019.06.19)
Teoretycznie teraz -zależy dokąd jest pas drogowy. Jeśli rowerzysta jechał w obrębie pasa drogowego - to nie ważne, czy jechał zgodnie z przepisami winę ponosi kierowca włączający się do ruchu na owy pas drogowy. Patrząc zaś racjonalnie to rowerzysta i kierowca oboje włączali się do ruchu, jeden terenu myjni drugi zaś z trawnika, zasada prawej ręki, czyli kierowca miał pierwszeństwo. Jeszcze inna sprawa: rowerzysta jedzie ulicą - trąbienie, mijanie na cm i bluzganie przez otwarte okno, jedzie poboczem to w razie kolizji kierowcy (i prawo)go obwiniają, to jak Ci biedni rowerzyści mają jechać drodzy kierowcy?? Najlepiej wcale, bo wy sobie przywłaszczacie prawo do korzystania z drogi na waszych zasadach??
Johny deer (2019.06.19)

info

1  
  1
Po pierwsze ,nigdy nie ufaj babie,po drugie wszystkich cyklistow zagazowac.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.06.19)
Ty jesteś w Polsce a nie w Holandii i w Polsce niewolno jarac dzojtuw a jeśli czi tak bardzo chodzi o Holandię to tam właśnie od pierwszej klasy uczoł zasad poruszania się w ruchu drogowym dlaczego ja jako kierowca mam odpowiadać za Ciebie jak ty pchasz się na ulicę nie mając pojęcia jak się po niej poruszać
???? (2019.06.19)

info

1  
  0
Co z tego że kierowca winny, Kto najwięcej ucierpi z zderzeniem z autem, Rowerzysta, Pieszy. ROZWAGA.
BODZIO (2019.06.19)

info

1  
  0
Rowerzysta na pewno pojawił się znikąd i jechał pewnie ze 150 km/h.
motocyklista2 (2019.06.19)

info

3  
  1
Faktycznie czlowiek w tym wieku na rowerze jechal z zawrotna predkoscia ok 10km/h puknij sie. Wyjezdzajac z bramy nalezy wszystkim bezwzglednie ustapic pierwszenstwa ucza tego na kursie prawa jazdy. Wina lezy po stronie kobiety kierujacej pojazdem. Wszystko w temacie.
Przechodzien (2019.06.19)