UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty jesteś w Polsce a nie w Holandii i w Polsce niewolno jarac dzojtuw a jeśli czi tak bardzo chodzi o Holandię to tam właśnie od pierwszej klasy uczoł zasad poruszania się w ruchu drogowym dlaczego ja jako kierowca mam odpowiadać za Ciebie jak ty pchasz się na ulicę nie mając pojęcia jak się po niej poruszać

????

Anuluj