UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po pierwsze ,nigdy nie ufaj babie,po drugie wszystkich cyklistow zagazowac.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1
Po pierwsze ,nigdy nie ufaj babie,po drugie wszystkich cyklistow zagazowac.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1