UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty jesteś w Polsce a nie w Holandii i w Polsce niewolno jarac dzojtuw a jeśli czi tak bardzo chodzi o Holandię to tam właśnie od pierwszej klasy uczoł zasad poruszania się w ruchu drogowym dlaczego ja jako kierowca mam odpowiadać za Ciebie jak ty pchasz się na ulicę nie mając pojęcia jak się po niej poruszać

????