UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem rowerzysta i kierowca.korzystam z tej myjni myjąc rower i samochód.tam niema żadnej ścieżki ani chodnika wiec wina rowerzysty bo to on się wpieprzyl na samochod
Stiv
Jestem rowerzysta i kierowca.korzystam z tej myjni myjąc rower i samochód.tam niema żadnej ścieżki ani chodnika wiec wina rowerzysty bo to on się wpieprzyl na samochod
Stiv