UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem rowerzysta i kierowca.korzystam z tej myjni myjąc rower i samochód.tam niema żadnej ścieżki ani chodnika wiec wina rowerzysty bo to on się wpieprzyl na samochod

Stiv

Anuluj