UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rowerzyści powinni płacić podatek drogowy, OC i obowiązkowo posiadać kartę rowerową i myśleć dla własnego dobra.

StaryRowerzysta

Anuluj