UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda chłopa. A do wszystkich akcji wysyła jakiś po,,,b z olsztyna. Bylo wszystko dobrze dopóki Elbląg decydował o akcjach. Macie olsztyn i ich decyzje wsiowe.
Szkoda chłopa. A do wszystkich akcji wysyła jakiś po,,,b z olsztyna. Bylo wszystko dobrze dopóki Elbląg decydował o akcjach. Macie olsztyn i ich decyzje wsiowe.