UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda chłopa. A do wszystkich akcji wysyła jakiś po,,,b z olsztyna. Bylo wszystko dobrze dopóki Elbląg decydował o akcjach. Macie olsztyn i ich decyzje wsiowe.


Anuluj