33
16.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I znowu drzewo okaleczone, szkoda mi tych drzew , a glupkow widac nie brakuje - nikt ich nie sieje -sami sie rodza- na zachodzie na takich czubkow mowia --dawcy organow (organ donor)
Latowpelni (2019.06.17)

info

0  
  1
W ogóle teren Jegłownik, Wiktorowo, Wikrowo, Władysławowo, Helenowo, Adamowo-Osiedle to większość sami kierowcy poj. by! Droga Policjo, może trochę więcej zainteresowania tymi terenami oraz więcej kontroli z radarami, bo aż się prosi tam przyjeżdżać. Często jest tak, że czym większy szrot, tym szybciej jeżdżą.
**** (2019.06.17)

info

0  
  1
Dzieci nie posiadamy więc nie, 500+ nie poszło w drzewo :) pozdrawiam :)
Pasażerka (2019.06.19)