A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I znowu drzewo okaleczone, szkoda mi tych drzew , a glupkow widac nie brakuje - nikt ich nie sieje -sami sie rodza- na zachodzie na takich czubkow mowia --dawcy organow (organ donor)
W ogóle teren Jegłownik, Wiktorowo, Wikrowo, Władysławowo, Helenowo, Adamowo-Osiedle to większość sami kierowcy poj. by! Droga Policjo, może trochę więcej zainteresowania tymi terenami oraz więcej kontroli z radarami, bo aż się prosi tam przyjeżdżać. Często jest tak, że czym większy szrot, tym szybciej jeżdżą.
Dzieci nie posiadamy więc nie, 500+ nie poszło w drzewo :) pozdrawiam :)