UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panowie z OSP pełen profesjonalizmu przy działaniach, gdy już PSP dojechało to nie mieli co robić bo ochotnicy praktycznie wszystko zrobili przez ten czas

Świadekk

Anuluj