A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
koliński, morda kapciu, oby ci go ktoś ponownie obił, może ci się pod kopułą poustawia, lewaku wydymany przez lenina
@kreciol - Ty musisz tak bezczelnie obrażać? czytam te komentarze i zastanawiam się, czy na Policje tego nie podać.
kolinski obraża nie tak, tylko jak widać ty tego nie rozumiesz, samą swoją osobą uwłacza człowieczeństwu, pasożyt żyjący całe życie na koszt państwa, wypowiadający się na wszelkie tematy, o większości których nie ma zielonego pojęcia, udający erudytę i przemycający filozofię uznaną za zbrodniczą i prawnie zakazaną w naszym państwie. to ci nie przeszkadza?
Dopóki Kolinski będziesz publikował swoje lewackie, oszczercze teksty, to o żadnym "reżimie Kaczyńskiego" nie może być mowy. Reżim, to domena twoich towarzyszy i nie zapominaj o tym mały bolszewiku.
jego towarzysze poszli do Brukseli, zatem zazdrość go zżera, że poparcie 1% i nic, dalej na zasiłku. ..
@kreciol - To nie można normalnie napisać? Muszą te epitety co chwila być? To obojętne jakie ma poglądy. pokaz kulturę i bądź ponad to. Umiesz tak?
To brunatna patologia, która pluje i ujada, iż boli jeszcze rzyć po przegranej w sądzie o faszystowski charakter ich śmiesznej organizacyjki dla chłopców szukających miłości w mundurkach - proszę nie wdawać się w gadki z trollem a jego łajdackie komentarze zgłaszać administracji oraz na Policję. Tam już dobrze znają patusa z adresu, imienia i nazwiska, jest częstym gościem elbląskiej KMP.
@RobertKoliński - tak jak ty, donosicielu. ..
@RobertKoliński - myśle kolinski, że sobie dodajesz zbyt mocno, ludzie mają cie gdzieś, ciebie i twoje wypociny z lewackiego dekla, lepszego dowodu niż twój wynik wyborach nie potrzeba, a ujadający kundel zawsze kopa w pysk dostanie jak za głośno szczeka i komuś to przeszkadza w codziennym życiu, ale myślę, że do tego się już przyzwyczaiłeś, z wielką radością przeczytam info, gdy to się znowu stanie. ..
@RobertKoliński - Rozumiem, że boli, że bardzo boli, emocje rosną, a ortografia i gramatyka zanika.