UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To brunatna patologia, która pluje i ujada, iż boli jeszcze rzyć po przegranej w sądzie o faszystowski charakter ich śmiesznej organizacyjki dla chłopców szukających miłości w mundurkach - proszę nie wdawać się w gadki z trollem a jego łajdackie komentarze zgłaszać administracji oraz na Policję. Tam już dobrze znają patusa z adresu, imienia i nazwiska, jest częstym gościem elbląskiej KMP.

RobertKoliński

Anuluj